ماجرای فوت کارمند شبکه بهداشت هیرمند جنایی نیست

[ad_1]

 

هامون پرس – دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: ماجرای فوت کارمند شبکه بهداشت هیرمند با توجه به بررسی های انجام شده یک حادثه جنایی نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس به نقل از مهر حجت الاسلا م علی موحدی راد اظهار داشت: در بررسی های انجام شده بر روی پیکر این فرد اثری از کبودی ،ضرب و جرح و همجنین آثار توسل به زور و تهدید به اسلحه دیده نشده است.

وی افزود: برخی ها گمانه زنی کردند که نامبرده  را افرادی با تهدید سوار بر خودرو کرده و به محلی دیگر انتقال دادند اما بنا بر گفته همسر وی، نامبرده با خروج از منزل حالت طبیعی داشته و نشانه ای از رفتار مشکوک و یا افراد متخاصمی که قصد مزاحمت و یا آسیب رساندن به وی راداشته باشند، نبوده است.

وی تصریح کرد: بر اساس فیلم های دوربین های مداربسته نیز نشانه ای از افراد متخاصم دیده نشده و با اختیار کامل مسیر منزل تا محل کار را طی کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان بیان کرد: نامبرده پس از طی مسیر و قدم زدن در آرامستان و بلع اسید در حالی که در روی زمین افتاده بود توسط شهروندان پیدا و به بیمارستان منتقل می شود.

وی گفت: در این پرونده دو گمانه مطرح شد، یکی اینکه چون وی کارمند حراست بوده ممکن است در امور مربوط به انتخابات تذکرات و یا دخالت هایی داشته و از این جهت مورد سوء ظن مخالفان قرار گرفته و یا اختلافات خانوادگی منجر به  این حادثه شده است.

وی افزود: در همین راستا تحقیقات بر روی افراد مظنون در حال انجام است اما  شواهد موجود بر خلاف شنیده ها حکایت از غیر جنایی بودن فوت وی دارد.

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *