بیشترین خسارات سیل به تاسیسات زیربنایی، واحدهای مسکونی و بخش کشاورزی وارد شده است

[ad_1]

هامون پرس :مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال بارندگی‌ و طوفان شدید در ایرانشهر، بیشترین خسارات به تاسیسات زیربنایی، واحدهای مسکونی و بخش کشاورزی وارد شده است.

غلامرضا اربابی اظهار کرد: بارندگی بی‌سابقه و طوفان شدید در شهرستان ایرانشهر، مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرد و به زیرساخت‌های این شهرستان به ویژه در روستاها خسارت وارد شد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان افزود: اکیپ‌های امدادی از شهرستان‌های همجوار به منطقه اعزام شدند، ۵۰ اکیپ از نیروهای برق، برای برطرف کردن مشکلات برق شهرونندان ایرانشهر در این منطقه حاضر شدند، آب شهر بمپور قطع شده بود که در ساعات اولیه به صورت سقایی تامین شد و در نهایت آب وصل شد.

این مسؤول ادامه داد: روز گذشته جلسه مدیریت بحران در آن منطقه برگزار و مقرر شد برای قنواتی از داخل شهر عبور  می‌کند و مسیل و رودخانه مطالعات جامعه انجام شود.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارات به بخش تاسیسات زیربنایی، واحدهای مسکونی و بخش کشاورزی وارد شده است، گفت: به دنبال نم کشیدگی و تخریب دیوار پس از بارندگی‌ها، یک دختر چهارساله فوت کرد.فارس

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *